Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ha nem olyan szakra megyek...

Ha nem olyan szakra megyek ahol nézik a tárgyat akkor mindegy milyen lesz?

Figyelt kérdés
Minden szak amit néztem matek/biosz/angol. Az angol emeltem nagyon jó lett, bioszból és matekból is megpróbálom az emeltet. Ha magyar/töri érettségim gyatra lesz, akkor az nem számít, igaz? Senki sem fogja nézni, csak azt, hogy nem buktam meg?
2017. szept. 1. 17:14
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha duplázással mész tovább akkor nem számít csak az a kettő ami felvételi tárgy.
2017. szept. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Müködő stratégia, hogy mindent egy lapra azaz 2 darab érettségire teszel fel. De plusz pontok nélkül legyen meg a 280 pont és nagyjából magyarázd el a családodnak. De egyébként a magyar meg a töri közép elég egyszerű, rengeteg időd van rájuk, ne az órai feladatokból indulj ki. Nem azt mondom, hogy bemész aztán 90%+, de hármas alá szerintem nehéz menni, ha a fenti tantárgyakból emeltezel.
2017. szept. 1. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!