Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE szabadon választható...

ELTE szabadon választható tárgyakat tud ajánlani valaki?

Figyelt kérdés
Pszichológia szakos vagyok, a logikát, szexuálpszichológiát és a pszichológiai kísérletet már felvettem.

2017. szept. 1. 22:02
 1/1 anonim ***** válasza:

Tesi kurzusok? Ezen kívül a karriermenedzsment is jó, az I. és a II. is, könnyű elvégezni, tömbösített óra, és még hasznos infókkal is gazdagodhatsz. Nyelvi kurzusok? Vagy ha van esetleg másik terület, ami érdekel, annak az alapozó tárgyait is felveheted.


Pszichológia szakosként a kötelezően választható tárgyakból is érdemes szabválként szemezgetni, ugyanis ha teljesíted a mintatantervben előírt kreditmennyiséget, akkor azon felül minden kötvál tárgy szabadon választhatóként lesz elkönyvelve. Én így több tárgyat is megcsináltam, amik érdekeltek.

2017. szept. 2. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!