Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Pannon Egyetemen a kötelezőe...

A Pannon Egyetemen a kötelezően választható tárgyakat is teljesíteni kell a 3. félév végéig vagy azokat tetszőleges időben teljesíthetem?

Figyelt kérdés
Össze vagyok zavarodva ezekkel a tárgyakkal. Legyen szíves segítsen az aki tud.

2014. jan. 23. 08:54
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első félév tárgyait kell teljesíteni a 3. félév végéig tudtommal.
2014. jan. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szóval csak a kötelezőket? És a kötelezően választhatókat lehet csúsztatni?
2014. jan. 23. 09:24
 3/5 anonim ***** válasza:

Te jársz már egyáltalán egyetemre??

Első félévben csak kötelező tárgyak vannak, amiket a suli vesz fel általában.

2014. jan. 23. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Járok egyetemre, de úgy van a mintatanterveben, hogy kell egy kötelezően választható tárgy (filozófia, etika stb..) És ugye ez nem volt felvéve alapból, ezért nem tudom, hogy azt kell-e a 3. félév végéig teljesíteni vagy sem.
2014. jan. 23. 09:31
 5/5 anonim ***** válasza:

kötelezőket mindig az adott félévben teljesíteni kell

a kötelezően választhatók közül nálunk 1-et kell felvenni félévente

a szabadon választhatók közül pedig a képzés időtartama alatt 9 kreditnyit kell teljesíteni


(érdeklődj után, h nektek a kötelezően választhatókból hányat kell felvenni egy félévben, tanulmányi osztályon megmondják vagy esetleg az oktatásszervezőt kérdezd meg)

2014. jan. 23. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!