Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyek azok az OKJ-s tanfolyam...

Melyek azok az OKJ-s tanfolyamok amelyek közül kettő ingyenesen elvégezhető 25 éves korig?

Figyelt kérdés
Illetve csak úgy lehet ingyen végezni 2 tanfolyamot ha nappali tanrendben csináljuk vagy esetleg esti/levelező formában is? Szeretnék élni a lehetőséggel és egyetem mellett hétvégenként elvégezni valamit de bárhol kutatok információért nem nagyon találok konkrétumokat.

2017. szept. 2. 17:00
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem -

A tanfolyam mindig fizetős

2017. szept. 2. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Nem minden szakma tanulható ingyen

csak akkor lehet ingyen, ha iskolarendszerben folyik

a képzés

2017. szept. 2. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
beszéltek összevissza. Sok képzés indul tanfolyami formában, nem nappalin, én közel 40 évesen most a vállalakozás-bért is így csináltam meg munka mellett. Nem 25 éves korig ingyenes kettő, hanem korhatár nélkül ráadásul.
2017. szept. 2. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!