Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Asperger-szindrómára kapható...

Asperger-szindrómára kapható plusz pont egyetemi jelentkezésnél?

Figyelt kérdés

2017. szept. 3. 08:08
 1/8 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem, hogy nálam csak most diagnoztizálták. Az számít?
2017. szept. 3. 08:22
 2/8 anonim ***** válasza:
0%

ez vicc-kérdés?

miért lenne kapható?

egyébként a plusz pontok lehetőségei az EMMI honlapján is fenn vannak

2017. szept. 3. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, 40 pontot, ha időben igazolod.

(Az asperger-szindróma az autizmus alesete, az pedig fel van sorolva.)

Részletek itt: [link]

2017. szept. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%

na ez közel se olyan biztos, mióta ugye hivatalosan már kivették a DSM diagnózisaiból az Aspergert.

azért egy masszív autista egész más kérdés, és nem "aleset"ről van szó, hanem még az is hülye egy megfogalmazás, hogy annak egy jóval finomabb kivitele ... de valami olyasmi. lényeg h nem önálló diagnózis, nem felel meg az autizmusnak !

2017. szept. 3. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%

Szakvélemény kell hozzá és olyan 40 többletpontot kapsz, mint a pinty.


Az más kérdés, hogy a szakvéleményemberek minden bürökratikus idiótaságos rigolyás idegbetegségben szenvednek, akik szadista módon trollkodnak a szegény rászorulókkal és a papírok meg a kérés ellenére is még több papírt kérnek, méghozzá olyanokat, amiket frissen küldtem be. Lusta banda, hogy nem képes az irattárból elővenni az irataimat, hogy szakvéleményt csináljanak belőle sokadik kérésem ellenére sem.


A szakvélemény emellett ad plusz 4 félévet, meg többletidőt, meg rokkantságit is, fogyatékossági támogatást, meg még anyám kínja tudja még mit.

2017. szept. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Igen, köszönöm, tényleg ott van a felsoroltak között. :) Engem csak az aggaszt, hogy februárban jelentkezem, és csak most diagnosztizálták. Eddig félrediagnosztizáltak több esetben is.

A 40 pont pont elég lenne, mert van egy emelt érettségim.:)

2017. szept. 3. 09:43
 7/8 anonim ***** válasza:
0%

4-es kérdező ezt honnan veszi amit írt?

Csak azért kérdezem mert erről én még nem hallotam.

2019. júl. 18. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
miről?
2019. júl. 20. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!