Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szombathelyen a Bolyai jó iskola?

Szombathelyen a Bolyai jó iskola?

Figyelt kérdés
2017. szept. 4. 09:19
 1/5 anonim válasza:

Őszintén szólva elegem van belőle. Nem mondanám, hogy teljes szívemből utálom, de jövőre már biztos, hogy nem ide fogok járni. 5-6.-ban még úgy ahogy elment, de hetediktől, amikor bejön plusz 6 tantárgy, új tanárokkal, és a 10-15 tanárból csak két tanár vesz minket emberszámba (olasz és ének) az már borzalmas. Nem szeretnélek lebeszélni róla, sokan szeretik, ez az én véleményem, én nyolcosztályosba vagyok, az osztály egyáltalán nem összetartó és robotként kezelnek bennünket. Jövő héten nyolc dolgozatom lesz, a jó kémia tanár elment, a jó magyartanár elment, még talán a föci-olasz tanárok jók. Kilencedikbe fakultációt kell választanod, ami azoknak az embereknek nagyon rossz akiket semelyik tantárgy sem érdekeli annyira, részben azért mert a tanárok nem szerettetik meg velük, és nem tanítanak rendesen. Vagy egyszerűen vannak olyanok akik 14-15 ÉVESEN nem tudják mik akarnak lenni. Én most 10.-es vagyok, kényszerből elmentem fizika-matek szakra. Egyáltalán nem érdekel. Magyar-törire nem mehettem, mert azok a tantárgyak nem érdekeltek annyira, orvos pedig nem szeretnék lenni ezért biosz-kémiára sem mentem. Engem az idegennyelvek érdekelnek és itt az olaszon kívül az idegennyelvoktatás egyszerűen katasztrófa! Az úszás kötelező és szigorúan is veszik, gondold át szeretsz- e úszni. Persze ne ez alapján döntsd el, de ha nem tudsz úszni szét szednek. Igaz csak egy évig kell "szenvedned". Én szerettem, ezért nekem nem volt rossz.

Én csak arra kérlek gondold át, nézz utána rendesen,remélem ha idejössz jól fogod érezni magad, az gyerekszeretőbb tanárokat kapod meg és az osztályod is jó lesz. Sok sikert!

2017. nov. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
A régi jó híre miatt nevezik jó iskolának. Azóta új igazgató van, pocsék tanári gárdával és leterhelt, lelkileg-agyilag szétroncsolt diákokkal. Ha szeretsz éjjel-nappal tanulni akkor ajánlom. Ha nem akarsz magadnak annyi szabadidőt. Igaz ha gyorsan
2017. nov. 25. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
* Igaz ha gyorsan tanulsz akkor nem lesz annyira megterhelő, de egyébként, mint ahogy az előttem lévő írta: nem vesznek emberszámba.
2017. nov. 25. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Én pont, hogy nem értek egyet az előttem szólókkal.

Imádom az iskolát, és ha van eszed akkor egyszerű. Kemény és követel, de ezért Bolyai. Mindenki tudta mit vállal. Töri speces vagyok, és tudtam dönteni, hogy ezt akarom, ahogy az osztálytársaim is mind tudtak. És országos első tízben vannak a verseny eredményeink, történelem, angol, magyar...

2018. máj. 3. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Előző vagyok még.

Nem tudok úszni, de nem szedtek szét. Megpróbáltak megtanítani, nem ment. Kész. Mondjuk ez függ a testnevelés tanártól is. Az enyémmel pont szerencsém van.

2018. máj. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!