Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumot válasszam...

Melyik gimnáziumot válasszam ha orvos szeretnék lenni?

Figyelt kérdés
Szombathelyi Nagy Lajos Gimnázium és Kanizsai Dorottya Gimnázium között vacilalok.Kitűnő tanulmányi eredményem van. Felvételit az Nlg kellene írnom (ez nem baj) .Mindenképp természettudományos szakra szeretnék járni. Melyik lenne jobb választás ?

2017. szept. 4. 16:08
 1/6 anonim ***** válasza:
60%
Az NLG
2017. szept. 4. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Nem ezen fog múlni, szóval amelyik szimpatikusabb.

(Bár ezzel a válasszal le leszek pontozva, de én nem túl jó gimiből kerültem be elsőre SOTE-ra, szóval ezért írtam.)

2017. szept. 4. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
0%
2-es, mintha attól lennél jobb orvos (majd), hogy Budapesten végzel és nem vidéken....
2017. szept. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
35%
Mindenképp a Nagy Lajos
2017. okt. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
25%
#3-as miért kell mindenbe belelátni ilyen dolgokat? Egy szóval sem mondta h a SOTE különb a többi orvosinál, szerintem csak arra gondolt, hogy elérte a “legmagasabb” ponthatárt..nem kell mindenért leharapni az ember fejét.
2017. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
a Kanizsaiban nincs is természettudományos szak:) ott elsősorban a nyelvtanítást nyomatják. Ha természet, akkor a Bólyait szokták emlegetni, úgy tudom.
2017. nov. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!