Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miskolci rendészeti vs adylige...

Miskolci rendészeti vs adyliget? Melyik a jobb, könnyebb?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 21 vagyok és szeretnék menni rendészetibe tovább. Szeretnék tőletek segitséget kérni főleg aki rendőr vagy volt rendőr és ott tanult (tanul) de persze akinek ismerőse volt ott az a beszámoló is megteszi.

Az lenne a kérdésem melyik a 2 iskola közül a nehezebb? Hatvani vagyok igy ez a kettő van a legközelebb hozzám. Tapasztalatokat szeretnék mind a 2 iskoláról, mi volt jó, mi volt rossz, milyenek a tanárok az órák, mennyire veszik a szigorúan egy-egy feleletet stb :)



2017. szept. 4. 19:27
 1/3 A kérdező kommentje:
ja még annyi hogy érettségi után most még logisztikát teszek ami okj-s képzés. Ez befolyásolja hogy menjek tovább rendészetire? azaz nem baj ha van már 1 szakmám?
2017. szept. 4. 19:28
 2/3 anonim válasza:
100%
Nem gond, úgy tudom, hogy az plusz pont a felvételin. A Miskolci keményebb mint az Adyligeti, az Adyligetit szokták Vellnesligetnek becézni. Elvétve Miskolci a legjobb az országban.
2017. szept. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat! :)
2017. szept. 7. 18:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!