Veletek is ez volt?

Figyelt kérdés

Most voltam negyedikes, és most ötödik osztályba kerültem. Azt gondoltam, hogy jó lesz a felső, de nem így történt. Van jópár ellenszenves tanárom is... Szigorúak... Teremről teremre kell menni... A lébcsőn kiejtettek a kezemből a cuccaimat, és legurultak. Mindenki rajtam röhögött. Ha az eggyik órának vége, még arra sincs időm ,hogy bemenjek a terembe a következő órára való felszerelésemért,mert már nyomulnak be a nyolcadikosok mindent elsőpörve a termünkbe... Ráadásul óra után azonnal rohanni kell a következő órára, a szünet nem számít. Aztán el vagyok havazva, és a tanár ezt mondja: "Ne forduljon elő ilyen mégegyszer ,hogy késel az órámról!!!" Ezzel csak az a probléma ,hogy mást nem tudok csinálni... Nem jó ez így...

F/11



2017. szept. 4. 20:23
 1/1 anonim ***** válasza:
100%

Egy napja tart a tanítás, azért ne akadj ki ennyire. A felső valóban más, mint az alsó, hiszen itt már a tanárok többet várnak el, ti is nagyobbak, értelmesebbek vagytok. Hány perces a szünet az iskoládban? Gondolom legalább tíz perces, ennyi idő alatt át lehet érni bármelyik teremből bármelyikbe, és közben még pisilni vagy egy fél szendvicsre is jut idő. Majd belerázódsz, most az első nap izgalmai halmozódtak, minden nagyon új, és ahogy látni, te nem annyira szereted az új dolgokat.


Egy hét múlva már senki se fog röhögni azon, hogy kiejtetted a cuccaidat és leestek, mindenki elfelejti. Van ilyen, mással is előfordul, akár még ennél cikibb dolog is :)


A nyolcadikosokkal türelmesnek kell lenni, tudod ők már azt hiszik, legnagyobbként övék a világ, és bármit meg lehet tenni. Tudod, okos enged, tartja a mondás, te is, ha megvárod, hogy bejöjjenek, utána ki tudsz menni. Vagy legyél egy kicsit bátrabb, és nyugodtan mondd meg, hogy "várjátok meg, ameddig kimegyünk!" és menj ki rajtuk keresztül. Valahogy a tanár is kijut a teremből, nem?


Egy óra alapján eldönteni minden tanárodról, hogy szigorú meg ellenszenves... erre nem tudok mit mondani.

2017. szept. 4. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!