Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemi vizsgakurzust akkor...

Egyetemi vizsgakurzust akkor is felvehetek, hogy ha még életemben nem vettem fel az adott tárgyat?

Figyelt kérdés

Nem tudjátok esetleg, hogy ha még nem vettem fel egy adott kurzust, attól függetlenül felvehetem a vizsgakurzusát?

Ugye abban a félévben nincs előadás, csak vizsgakurzus.

Sajnos úgy alakult a helyzet, hogy ezt a lépést kellene meghoznom.



2017. szept. 5. 10:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem, nem veheted fel. A vizsgakurzus feltétele, hogy legyen aláírásod az adott tárgyból. Ez pedig nem teljesül, ha te előtte még soha nem vetted fel azt a tárgyat.
2017. szept. 5. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk akkor lehet felvenni, ha már egyszer felvettem a tárgyat és volt legalább 1 sikertelen vizsgám belőle.

De lehet egyetemenként eltérő, keress rá az egyetemed honlapján.

2017. szept. 5. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! (:
2017. szept. 5. 10:50
 4/4 A kérdező kommentje:

Sőt mostanra kiderült, hogy hozzánk (DE) még kell a sikertelen vizsga alkalom is (legalább 1), nem elegendő a tárgyfelvétel és az aláírás sajnos.


Köszönöm a válaszokat!

2017. szept. 5. 14:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!