Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Tavaly is volt biológia-kémia...

Tavaly is volt biológia-kémia felvételi előkészítő a budapesti Szent László Gimnáziumban?

Figyelt kérdés
Érdekelne, hogy mennyire volt hasznos a felkészítő a szóbeli felvételire,illetve milyen volt az oktatás színvonala.

2017. szept. 5. 11:04
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Miért, idén van?
2017. szept. 25. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igen van, én is járok. 😃😃 Idén vagyok nyolcadikos és pont a Szent László biosz-kémia szakára szeretnék menni. Még csak egyszer voltam előkészítőn, de láttam, hogy hasznos és jól előadták az órákat nem volt unalmas. Persze meg kell tanulni azt amit feladtak, mivel szóbelin ezeket fogják kérdezni. Szerintem érdemes lenne elmenni.
2017. szept. 30. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szia!Én is oda járok előkészîtőre(a mi csoportunk a biosszal kezdett).Nekem is nagyon tetszik.Szimpatikusak a tanárok.A diákokon is látszik,hogy intelligensek.Én is ilyen közösségben szeretnék tanulni.Remélem bekerülök majd a végén.:)
2017. okt. 1. 11:57
 4/5 anonim ***** válasza:
Kik a legjobb tanárok?
2018. márc. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Nem tudom.Aki az előkészítőt tartotta aranyos és szerintem nagyon jó tanárnő volt. Én végül nem írtam be a Szent László term.tud.tagozatát,mert anya kolleganőjének a lánya ott tanul és mondta, hogy rengeteget kell tanulni ott. Nagyok az elvárások, a matek is emelt, valamint szinte minden nap 0.órájuk van. Nagyon fáradtak,4-re hazaérnek, 11-ig ta ulnak a legtöbben. Persze onnan egyenes út vezet az orvosiig, de nem csak tagozatos gimikből lehet oda bekerülni. Én rájöttem, hogy ez a tagozat az emelt kémiával, matekkal nem nekem való.
2018. márc. 19. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!