Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetemen milyen a 3,6-os...

Egyetemen milyen a 3,6-os átlag? Nagyon rossz?

Figyelt kérdés

Mérnök szak.

Nos ennyi lett első félévben. Konkrétan kikészítettek otthon miatta, hogy hagyjam ott a sz.rba. A második vizsgaidőszakot el is szúrtam, mert nem mertem elmenni az első vizsgákra, mert féltem mi lesz, ha nem sikerülne. Meg ment, hogy letettünk rólad, hagyd ott, minek tanulsz úgysem lesz meg...


2017. szept. 5. 21:30
 1/6 anonim ***** válasza:
93%
Otthon gondolom nem tudják hogy sok mérnöki szakon ez átlag feletti teljesítmény
2017. szept. 5. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Dehogy tudják. Ez nekik a bukdácsolás kategória. Merthát anno kitűnő voltam.

Mert mi az, hogy egy gyakjegy csak vizsgából van meg (sokjal jobbra), meg mi az, hogy másodszorra mész át a vizsgán.

Már megy, hogy vannak gyógyszerek, amiktől jobban lehet tanulni, menjek dokikhoz vérvételre hátha ott a baj...

Kidobnak otthonról, tartsam el magam stb.

2017. szept. 5. 21:39
 3/6 anonim ***** válasza:
92%

Ugyes vagy, a 3.6 tenyleg atlag feletti.


Szuloknek nem artana egy fejmosas! Mernok karokon a tanulok az 1-esen es 2-esen kivul mast nem nagyon hasznalnak.


Mindenkepp folytasd, tovabbi sok sikert.

2017. szept. 5. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
43%
Anyudeknak van diplomájuk ? Ha igen milyen ? Mert ha nincs vagy büfé szakos akkor mond hogy maradjanak csendben mert ezzel a teljesítménnyel Valszeg benne vagy a felső 30%-ban, nálunk inkább a felso 20%-ban lennél benne...
2017. szept. 5. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Semmi baj nincs veled. Mérnök szakokon főleg, de máshol is lehet bővel szép az a 3,6. Később talán jobb lesz. Figyelj, semmiképp se hallgass szüleidre, nem kell orvos, nem kell gyógyszer. Csak annyit tanulj, amennyit tudsz és ne menjen az agyadra, ezt jól jegyezd meg.

Nem szégyen a harmadik vizsga sem. Talán az a sok ember aki még csúszott is mind rossz ember? Kötve hiszem.

Hidd el hogy senkinek nem ez a véleménye. A te szüleid egyszerűen csak képtelenek elfogadni hogy most már nem vagy kitűnő tanuló.

2017. szept. 5. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Én orvosira járok, volt már ennél jobb és rosszabb átlagom is, a legutóbbi 4 felett van, de voltam 3,6 alatt is, és olyankor volt, hogy én is megkaptam ugyanezt.

Te, gondolom, ezzel az átlaggal mérnöki karon kapsz ösztöndíjat. Tedd a szüleid orra elé, és közöld velük, hogy ezt bizony a kar jobb tanulói kapják. Amikor higgadtak, és lehet velük beszélni a dologról vezesd fel, hogy milyen különbségek vannak a gimis és az egyetemi kettes közt, pl. hogy a gimis kettes 40%-tól kezdődik, az egyetemi általában 60-tól. És akkor most ezt arányosítsák a kettesnél jobb jegyeidre, mert hát ilyen átlaggal nyilván sok van. A gyógyszerészeknek pl. van olyan tárgya, ahol 80%-ot kell elérni egy számolgatós, képletfelírós feladatsorból, hogy ne kapjanak egyest. És nem a kémia alapjai típusú tárgyból, amiből röhögve össze lehet hozni.

2017. szept. 6. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!