Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » META Don Bosco iskoláról van...

META Don Bosco iskoláról van valakinek véleménye?

Figyelt kérdés
Jovore szeretnek elkezdeni ott tanulni, de sokaktol hallottam, hogy nagyon szervezetlen.

2017. szept. 5. 22:26
 1/7 anonim ***** válasza:
Drága
2017. szept. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Melyik képzés érdekel?
2017. szept. 6. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Ez az első évem a metában és nem szervezetlen,szinte minden nap emailt kapok a titkárságról, értesítenek kirándulásokról, amik nagyon jó áron vannak, értesítenek óra elmaradásról is ha beteg valamelyik tanár

A büfében nagy a választék

Az épület modern

Egy negatív dolog van, az órarend, nagyon sok óra van, átlagosan napi 9 10

2017. dec. 19. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:

A tanárok is jók, fiatalok, kedvesek

Lógni lehetetlen, komolyan veszik

De én nem bántam meg, hogy ide jelentkeztem

2017. dec. 19. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Magával a képzéssel nincsen gond.

Viszont a hiányzásokat nagyon szigorúan veszik, emellett az óraszám is nagyon magas (dolgozni kb. lehetetlen)

Valóban nagyon szervezetlen, de a a többi suli sem jobb...

2018. máj. 13. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:

Nem ajánlom!

A nappali képzést nem ismerem, de az esti Okj-ról negatívak voltak a vélemények, ezt nem vettem komolyan, és nagyon megbántam hogy beiratkoztam. Időközben változtatnak a szabályokon, határidőkön, tényeken inkorrekt módon. Jól megszívathatják az embert, ha jóhiszemű. Sokat kell a semmire fizetni, az épület modern, ami nem mérvadó.

Elvétve van egy-két jó tanár, akik "nem tehetnek róla.."

2018. júl. 27. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Szia. Remélem az én válaszom is segíthet valamennyire. Én sem ajánlom, nagyon megbántam, hogy ide jelentkeztem.

Az épület modern, az, hogy túlhájpolják, hogy jajj de jó a facebook a valóság számomra elkeserítő. Van, hogy elfelejtenek a levelezési listáról, a tanárok első évben alig tanítottak, a vizsga előtti hetekben jöttek rá, hogy tanítani is kellett volna. A gyakorlati szempont sem a legjobb. Az iskola választja ki a helyet(Ilyenkor klassz vidékinek lenni), nem érdeklik, ha lekésed a járatot mész a következővel. Sajnos nálunk nagyon stresszeltek, többeknek elment a kedve is. Más nevében nem beszélek, saját tapasztalatom írtam le és igen megbántam, hogy ide jöttem " tanulni."

2019. máj. 27. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!