Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hallgatói ösztöndíjszerződés....

Hallgatói ösztöndíjszerződés. Mikor értesítenek?

Figyelt kérdés
Van egy hallgatói ösztöndíj szerződésem az állammal. Azonban már egy éve kibuktam az egyetemről, de eddig nem küldtek egy levelet se semmilyen módon. Vagy nekem kéne őket értesítenem?

2017. szept. 6. 22:01
 1/3 anonim ***** válasza:

Ó ne félj, az ilyeneket számon tartják, nem kell őket értesítened.


Elvileg ha valamennyi idő alatt folytatsz akár egy másik szakot is, akkor nem küldik ki a csekket. Volt barátomnál legalábbis ez volt, egy évig neki sem küldték, aztán elkezdett egy másik szakot, és azóta sem kapta meg a csekket.

2017. szept. 6. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Elvileg csekket nem fogok kapni. Ha jól tudom. lehet választani, hogy itthon leakarom-e dolgozni vagy fizetek.

Vagy nem így van?


Mindenesetre, ha mindenképp fizetni kell, akkor tőlem egy forintot nem fognak látni. Jól képzett programozó vagyok és három nyelven beszélek. A 20x -át keresem külföldön, mint itthon bárhol. :D

Tehát majd fizeti aki itthon marad.

2017. szept. 7. 00:51
 3/3 anonim ***** válasza:

a tartozások behajtására az államnak olyan módszerei vannak, amikkel kisgyerekes családokat tesznek az utcára, és tépnek szét.


ha megváltoztatod a személyazonosságod, és a béred majd egy Anonim Pitypang nevű bankszámlára fog érkezni, akkor talán ki tudod bekkelni.


egyébként azt még meg tudom érteni, ha valakinek nincs pénze, és nem tudja kifizetni, de azt, akinek annyi van, hogy teleszemeteli a nagy képével az internetet, az miért nem hajlandó kifizetni az általa okozott károkat az államnak, azt már nem.

2017. szept. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!