Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Vetési Albert Gimnázium...

A Vetési Albert Gimnázium Veszprémben milyen suli? Melyik szakra érdemes menni? Mert én Jövőre fogok felvételizni és nagyon ezen az iskolán gondolkodtam. Tehát érdemes oda menni?

Figyelt kérdés
2010. máj. 26. 16:33
 1/5 anonim ***** válasza:
Mindenképpen. Engem anno nem vettek fel, de azóta is irigylem azokat, akik oda járhatnak, nagyon erős suli.
2010. máj. 26. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
inkább a Lovassy az jobb:P
2010. máj. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A vetésibe nagyon künnyű bekerülni csak pénz kell..ott az megy, hogy minden osztályba 28 at vesznek fel és 4 embert befizetnek minden osztályban..tapasztalat én is úgy mentem oda erre nem vagyok büszke és ,8 az átlagom csak éppen a felvételit elrontottam
2011. nov. 13. 00:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
*4.8
2011. nov. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
A francia kéttannyelvű a legkeményebb, sokat kell tanulni, de ennek van a legtöbb értelme, minőségi oktatást kapsz.
2016. ápr. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!