Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen iskola az UMSZKI?

Milyen iskola az UMSZKI?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Szeretném tudni, hogy valójában mit tanítanak a villamossági és a gépészet szakon. Ha lesz nyílt nap elmegyek, de egy ott tanuló talán hitelesebb. Az informatika nem annyira jön be, mert amúgy is inkább szerelgetni szeretek, de talán szóba jöhet. Köszi

2017. szept. 8. 10:28
 1/7 Danisk8 válasza:
NAGY SZAR! ne hidj a sztereotípíáknak
2018. jan. 24. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Semmit nem tanítanak 2. éve járok ide de kevesebbet tudok mint ált 7. ben.
2018. szept. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
100%
Nem kapja meg az ember itt a minimum szakmai tudást. A tanárok folyamatosan mennek el és már helyettesítő tanár sincsen. Az igazgató váltás óta (2018) főleg összedőlt az egész. Angol tanárok már alig vannak. Nekem rossz jegyeket írtak be a bizonyítványomba és nem én vagyok ezzel egyedül.. egy pecsétes okiratba rossz jegyeket írnak be.. vicc az egész.
2018. nov. 6. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
100%
Ez így van ahogy az utolsó írja. Egy nagy szar lett az egész.
2018. nov. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszi, végül nem ide mentem (szerencsére), de másoknak is hasznosak lehetnek a válaszok.
2018. nov. 22. 10:04
 6/7 anonim ***** válasza:
Hűha! Jó, hogy ezt olvastam, ezt akartam 2. helyen beírni. Kérdezem, hogy ez csak most változott ilyen drasztikusan? Eddig jó hely volt? Az két tannyelvű elektronika érdekelt volna... és mit ajánlanátok az UMSZKI helyett? (Boronkay lesz az első)
2018. nov. 26. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Tudom, hogy régi poszt de segitek az embereknek az Umszki egy szar senki ne jöjjön ide. Nekem egész jó tanáraim vannak de még igy is élvezhetetlen és bár tudom, hogy az iskolának nem ez a léynge. Jelenleg 14 db 9.-es osztály van és 4db 10.-es amiből egy össze van vonva és igy van 13 ember az osztályban. Semmi féle képpen nem ajánlom senkinek kivétel hogyha teljesen mindegy neked, hogy hova jársz, de tényleg inkább bármi más mint ez a gyér iskola. Remélem tudtam segiteni.
2022. jan. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!