Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Szent Margit gimnázium milyen?

Fancsi410 kérdése:

A Szent Margit gimnázium milyen?

Figyelt kérdés

Kíváncsi lennék a valódi elvárásokra,a tanárokra,a diákokra.Milyen jegyekkel vesznek fel oda?

Olyan emberek válaszát várom,akik nem csak hallották valahonnan,hanem esetleg részük is volt/van benne.

Előre is köszönöm.



2017. szept. 9. 14:13
 1/5 anonim ***** válasza:
31%

"A Szent Margit gimnázium milyen?"


Belülről nem ismerem, de kívülről olyan szép! Tényleg. :)

2017. szept. 10. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
100%
Én a Szent Margitban tanulok. Ha nem vagy túl vallásos semmi képpen sem ajánlom. Minden évben van 4-5 évfolyam mise, amikor egyenruhában kell megjelenni. A tanárok nagyon kedvesek, ha te is kedves vagy hozzájuk. Az osztalyfonokok rohadt jófejek. Az osztályközösségek nagyszerűek és mindenkit befogadnak. Olyan 3-4-től ha szerencsés van felvesznek. Ami a felvételit illeti:szöveget adnak szóbelire, van hittan felvételi (ha jársz misére nem lesz bajod a hittan felvételivel). Én nagyon ajánlom ezt a sulit!
2017. szept. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
73%
Szia, nekem csak egy barátnőm jár oda, saját tapasztalatim nincsenek, de ő olyanokat mesélt, hogy nagy a klikkesedés az iskolában, valamint a telefonhasználatot sem nézik jó szemmel, de ezt meg is értem. Tanulni kell, színvonal van.
2017. szept. 24. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia én is oda tervezek menni,A tesómnak bevált nagyon szereti és ezért megyek ha sikerül oda én is a jegyekben ne legyen kettesed félévkor és legalább 30 pontos felvételit írj de sok sikert hozzá 😊
2017. szept. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
0%
kivulrol jol nez ki, ennyi. szigoruak, nagyon maradiak, szánalmas tanárokkal, tisztelet a kivételnek, akik sokkal jobb helyen is taníthatnának. orszagos rangsorban benne sincs...egy szo:gyujto.
2018. jan. 16. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!