Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen a debreceni Tóth Árpád...

Milyen a debreceni Tóth Árpád Gimnázium?

Figyelt kérdés
Most vagyok nyolcadikos és ez az iskola tetszik eddig a legjobban. Mit gondoltok? Aki esetleg TÁG-os, milyen a véleménye az iskoláról, közösségről? Esetleg még melyik kollégium a legjobb? Köszönöm a válaszokat előre is. Egyelőre biosz-kémiát célzom meg. Erről is akinek vannak véleményei várom. :))

2017. szept. 9. 16:33
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia,én is oda szeretnék jelentkezni magyar-töri szakra.Én eddig csak jót hallottam az iskoláról.Sok sikert!
2017. szept. 16. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is biosz-kémia szakra szertnék menni :)
2017. szept. 17. 03:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
70%

A bikém szakok nagyon szuperek, nagyon jó szaktanárok vannak. Én oda jártam (16ban érettségiztem), és életem egyik legjobb döntése volt hogy odamentem. A tanárok figyelmesek, törődnek a diákokkal személyesen is ha igény van rá, túlnéznek azon hogy csak a tananyagot kell leadniuk. Persze vannak kivételek, meg egyes szakokon nem ilyen jó a színvonal (tanárok és diákok terén sem), de attól még én csak ajánlani tudom.

A kolikból pedig mindenképp a Deákot ajánlom, az a legjobb!

2017. okt. 1. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Unokatesóm nem igazán szerette ezt a sulit.A nyílt napra elment,megtetszett neki,megjelölte és felvették.Nagyon jó lett a felvételije 80 pont felett volt,a szóbelije is nagyon jól sikerült,és kitűnő átlagot vitt.De nem szerette a tanárokat,a közösséget,az osztályát,azt mondta mindenki nagy képű és beképzelt.Én nem ajánlanám,ott van a Kossuth az egyik legjobb gimi,vagy a Fazekas.De ha persze pénzes családod van akkor ott a helyed!
2017. okt. 4. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

En oda jarok. Most vagyok elsos. Nagyon szeretem a sulit😁 ajanlom neked

Esetleg nezd meg a Gulyas Pal kollegiumot ha szeretned

2017. okt. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!