Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Nemzetközi gazdálkodás francia...

Nemzetközi gazdálkodás francia nyelven nagyon nehéz?

Figyelt kérdés

Kb. középszinten vagyok, elbeszélgetek a hétköznapi dolgokról, de szaknyelvet nem nagyon tudok. Így jelentkezhetek vagy nagyon húzós lenne?

18/L



2017. szept. 12. 16:05
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

az egész szakot franciául tanulni?

hát ilyenről még nem is hallottam, azt hittem h csak angolul lehet

2017. szept. 13. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igen. BGE-n franciául is van. Talán a Corvinuson is, de azt most nem tudom.
2017. szept. 13. 19:55
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Eleinte kicsit nehezebb lesz figyelned, de félév végére belejössz. Sok felkészülés az anyagból, előre. Ha lesz lehetőséged át kell nézni a következő napi diákat, anyagot és az ismeretlen szavakat megnézni.

Akkor menjél erre a szakra, ha szeretnél kettős diplomát szerezni a francia partner egyetemnél, ami nyilván nagy előny a munkaerő piacon.

2017. szept. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszodat! :)

Nem tudom, hogy te oda jársz-e, de ha igen, azt tudod hogy milyen tankönyvekből tanulnak? Vagy ppt-kből, jegyzetekből kell tanulni?

Köszi előre is! :)

2017. szept. 16. 15:29
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki szaknyelv nélkül kezdi, egy középfok kezdetnek tökéletes, a tanároktól bármikor meg lehet kérdezni az ismeretlen szavakat, ebben nagyon segítőkészek, illetve van francia szaknyelv óra is, az is sokat segít.
2017. dec. 7. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Tankönyv nagyon nincsen, néhány van a könyvtárban, de ppt-ből tanulunk egyébként.
2018. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Idegen nyelven tanulni egy egyetemi szakot lehetséges középfokú nyelvtudással?


Még erasmushoz is húzós nagyon de teljes szakot?


5. válaszoló te tapasztalatból beszélsz?


Kerdező, végül oda mentél?

Megérte nem magyarul tanulnod?

2020. nov. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

5-ös vagyok.

Igen, tapasztalatból mondom, ott végeztem. Menet közben nagyon sokat fejlődött mindenkinek a nyelvtudása, három évnyi idegen nyelven tanulás után nem okozott gondot senkinek se megírni és megvédeni a szakdolgozatát franciául.

2020. dec. 4. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!