Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek így van esélyem...

Szerintetek így van esélyem bejutni a Szent László gimnáziumba?

Figyelt kérdés
Rajz tagozatra szeretnék, a tavalyi atlagom 3,4 volt :( de ha most 4 egesz folott lesz es a felvetelit is 80 pont korul irom meg es nagyon szepen tudok rajzolni, lesz rá esélyem?
2017. szept. 12. 19:57
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát ilyen gyenge eredménnyel nem hiszem. Ha most 3.4 volt az átlagod, akkor hogyan tudnád megírni a felvételit legalább 80 pontra? Ha jól tudom laciba 7-8 osztályban is legalább 4.3-4.5 átlag felett kell teljesíteni.
2017. szept. 12. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mert mondjuk nem vagyok hulye..?7.ben nem tanultam, nem arrol van szo hogy hulye lennek.Na mindegy, tudasul vettem hogy semmi eselyem sincs. :)
2017. szept. 13. 07:18
 3/4 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, én se viszem túlzásba a tanulást, de a 4.6-4.8 mindig megvan, nagyon erős gimiben. Elvileg a Szent László még a miénknél is erősebb, és nagyon megválogatják ki kerülhet be. Amúgy nem is tudtam hogy van rajz tagozat. Ez a budapesti suli? Mert lehet van máshol ezzel a névvel egy gyengébb.
2017. szept. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igen, budapesti
2017. szept. 13. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!