Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvehetnek a Budapesti Szent...

Felvehetnek a Budapesti Szent László Gimnáziumba?

Figyelt kérdés
5.év végén színötös voltam, 6.ban szinte mindenem 4 lett :/. 7.ben csak a magyarom lett 4-es, többi 5. 8.félévkor is csak a magyarom lesz 4 maximum. Felvételiket próbálgattam itthon, kb 70-75 pontosra sikerültek. Mennyi esélyem van?

2017. júl. 12. 13:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Melyik szak erdekel?😋 En angolra jarok, oda szerintem biztos felvennenek, de pl. biosz-kemiara vagy olaszra kisebb az esely. Na meg ugye a szobeli is fontos
2017. júl. 12. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Carrymanus válasza:
igen
2017. júl. 13. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Engem 76 pontos felvételivel, és max hozott pontokkal (egész felsőben kitűnő voltam), és max szóbelivel vettek fel Biosz-kémia tagozatra. De az osztályomban majdnem mindenki 75 felett írt, de van aki 70 pontot gyüjtöttbe de így is bekerült. Nagyon sokat számít ,hogy mennyire volt nehéz a felvételi az évben, mert ha pl. az országos átlag 60 felett van akkor könnyebb volt, és mindenkinek jobban sikerült. Sok sikert kívánok! És nagyon megéri Lászlósnak lenni :D
2017. aug. 9. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat így utólag is 😅. Átlagom végül 4.8 lett, felvételim 86 pont (matek 42 magyar 44). Olaszt, infót, és matekot jelöltem meg és remélem felvesznek.
2018. febr. 21. 23:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!