Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egy egyetem épületébe be...

Egy egyetem épületébe be szabad menni bárkinek, vagy csak annak aki oda jár meg akik ott dolgoznak?

Figyelt kérdés
Szóval ha egy ismerősöm meg akarná mutatni a helyet ahova jár, körbevezetni az épületben, megtehetné?
2017. szept. 12. 20:34
 1/8 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodtan körbe vezethet.

Én mai napig visszajárok kakilni, ha a közelben jön rám.

2017. szept. 12. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
22%
Kivéve, ahova belépőkártya van...
2017. szept. 12. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Az állami fenntartású egyetemekre szabad a bejárás, senki nem kérdezi, hogy oda jársz-e, még a nagyobb létszámú előadásokra is beülhetsz anélkül, hogy bárki szóvá tenné. A magánegyetemeket nem tudom, azokban valószínűleg van beléptetőrendszer.
2017. szept. 12. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az NKE-n is van, azt hiszem. Állami...
2017. szept. 12. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
NKE belépőkártyás.
2017. szept. 13. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
50%
hiába pontozzátok le a 2-st van ahol tényleg van.
2017. szept. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A legtobb helyre bemehetsz. Figyu, nalunk pl van csak elsoeves hallgatokbol most 2700 ember. Szerinted erdekel valakit, hogy ki jarkal ki-be? Ha akarnak se tudnanak ra figyelni belepteto rendszer nelkul, de nem is akarnak. Egyik csoporttarsammal a mai napig bejar nehany eloadasra az egyik baratja, ha raer, pedig semmi koze azaz egyetemhez. Meg valaszolni is szokott, ha a tanar kerdez valamit. Egyszer amikor be kellett mutatkozni meg szepen elmondta, hogy "xy vagyok innen meg onnan, es en nem jarok ide, csak elkisertem a holgyet". Nem volt belole semmi, csak nevetett mindenki egyet, meg a tanar is.
2017. szept. 15. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
legtöbb helyre igen , de nem mindenhova..
2017. szept. 15. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!