Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Ti utaznátok 1 órát a suliig...

Ti utaznátok 1 órát a suliig többi lent ?

Figyelt kérdés

Ahol lakok egy nagyobb faluban ne messze van egy város oda járok 8.ba

De közép suliba nem tudom ,hogy hova menjek ?mert ebben a városba ahova járok van 3 suli kettő mezőgazdasági egy szak gimi a másik egy református suli de egyibe sincs se 0. Se sima gimi .1 órát kéne utaznom oda abba nagy városba mert ott találtam olyan gimit amibe szivesen járnék .

A kérdésem ti be járnátok ilyen messzire? vagy ha tudtok adni tanácsot megköszönöm😊☺

Válaszokat előre is köszi

?


2017. szept. 14. 14:10
 1/6 A kérdező kommentje:
Bocs elirtam 4
2017. szept. 14. 14:11
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy óra utazás nem olyan sok, hogy ne vállalhasd be azért, hogy jó suliba járhass, ami a jövődet is meghatározza. Ha felnőtt leszel, akkor is be kell vállalni hosszabb utazásokat egy jobb munkahelyért.
2017. szept. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
#1 köszi a választ
2017. szept. 14. 14:41
 4/6 A kérdező kommentje:
Kort is írhattok
2017. szept. 14. 14:42
 5/6 anonim ***** válasza:

Budapesten belül egy óra az átlagos utazási idő.

Nekem unokatesóm másik városba járt, gimi végén azt mondta, hogy nagyon megbánta. Reggel fáradtan kelt, délután nem volt ideje sokmindenre, mert 5-re ért haza. Semmivel nem kapott nagyobb tudást mintha a saját városában kezdte volna. Egyébként nézz utána, hátha van kolilehetőség. Egy óra esetén sokan választják.

2017. szept. 14. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én nem vállalnám be. Viszont ezt azért mondom, mert 23 éves fejjel se tudok hozzászokni a koránkeléshez. És nyilván ha lenne 0. órám, akkor reggel 6-ra indulásra készen kéne állnom.

Viszont ez tényleg én vagyok, embere válogatja.

2017. szept. 14. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!