Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Volt már valaki munkaügyi...

Volt már valaki munkaügyi központos képzésen?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem logisztikai ügyintéző képzésre, aminek a képzése hatvanban lesz, viszont a Nomina 3p Zrt a szervező ami ugye budapesten található.

Valaki elmagyarázná nekem, hogy most akkor ott budapesten vagy itt hatvanban lesz a képzés, ami ki volt írva a papírra, hogy OKJ-s képzés helye hatvan? Vagy heves megyén belül bárhol lehet? Eger nekem már nagyon messze lenne minden nap feljárogatni, meg pest is azért



#nomina3pzrt
2017. szept. 15. 14:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Az hogy egy cég székhelye hol van, nem sok köze van ahhoz hogy például X városban bérel pár termet az oktatáshoz. Ismerek olyan embert aki napi 150 km-t utazott mert bár 75km-re lakott a képzés helyétől, de az adott munkaügyi központ illetékességi területén lakott, és ők berakták a képzésre. Tehát húzhatod a szádat hogy messze van valami, de vagy mész vagy kiraknak a rendszerből.


Ha a képzés helye Hatvan, akkor ott lesz.

2017. szept. 15. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!