Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Akkor ezeket a tankönyveket...

Akkor ezeket a tankönyveket vissza kell adni?

Figyelt kérdés
Idén vagyok 7.-es, és ingyen kaptuk a tankönyveket. Egy tesóm sincs és nem jár nekünk kedvezmény.Szüleim se tudták,hogy vissza kell adni+még az iskolában sem mondták,csak ma az egyik tanár. Én meg pl.:az irodalom tankönyvbe már beleírtam tollal.Én úgy tudom,hogy ezt elvileg az állambácsi találta ki,hogy 9.-ig mindenki ingyen kapjon tankönyveket.

2017. szept. 18. 16:00
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Igen az állambácsi találta ki, de azt is, hogy vissza kell adni, így a következő évfolyam már nem kerül nekik pénzbe.

Csak az elsősök és a másodikosok tarthatják meg örökre.

Nem kell az iskolát vagy a tanárokat hibáztatni, sem az ingyenesség mindenkinek, sem a visszavétel nem az ő ötletük.

Ja, a törvény szerint a munkafüzetek maradhatnak örökre mindenkinél.

2017. szept. 18. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
És még as suli pecsétje sincs rajta egyiken se.
2017. szept. 18. 18:28
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább ceruzával írj bele

(könyvbe)

2017. nov. 14. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!