Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mikor érdemes megvenni az...

Mikor érdemes megvenni az orvosi egyetemi tankönyveket?

Figyelt kérdés

Idén leszek elsőéves SE-ÁOK-on.

Többen is mondták, hogy az első héten lesz jegyzetbörze, ott érdemes beszerezni a dolgokat. De van eladó orvosi könyvek facebook csoport, ott folyamatosan hirdetnek olyan könyveket, amikre szükségem lesz. Vagy a jegyzetbörzén ennél is kedvezőbb áron lesznek?

(Csak olyan könyveket szereznék be előbb, amik tuti kellenek majd, pl. anatómiai atlasz.)



2017. aug. 31. 18:14
 1/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha látsz a netes csoportban valami nagyon jó ajánlatot, akkor vedd meg nyugodtan a többit pedig majd beszerzed a börzén vagy boltból:) (attól függően, hogy mit akarsz teljesen új állapotban)
2017. aug. 31. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Ha anat atlatsz(Sobotta párti vagyok) és Szentágpthait látsz jó áron, arra érdemes ugrani.
2017. aug. 31. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Még egy kérdés: a 2 kötetes zöld Sobottát megéri megvenni vagy van valamilyen hátránya? Ahogy láttam, általában olcsóbban hirdetik.

2017. aug. 31. 19:51
 4/5 anonim ***** válasza:

Nincs hátránya a két részes Sobottának, ugyan olyan jó.

Majd jövő héten az instruktoraid biztosan szerveznek egy kis körbevezetést az egyetem épületei között, és akkor tuti megmutatják azt a bizonyos illegál nyomdát, ahol szinte minden tankönyvet meg tudsz venni fénymásoltan, szépen lefűzve. (Az, amit biztosan ne másoltan vegyél: Funkci, atlasz, Röhlich. A többi nyugodtan mehet másoltan is, főleg az eredetiben is csak A4-es pár száz oldalas kis jegyzetek)

2017. aug. 31. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Előző vagyok: Használd bátran ilyen kérdésekre a betűd Facebook csoportját! Pont az ilyen kérdések feltételére is lett létrehozva, és az instruktoraid biztosan szívesen segítenek. :)
2017. aug. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!