Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Egyetem, szociális ösztöndíj....

Egyetem, szociális ösztöndíj. Öneltartóként mit írjak be? :O

Figyelt kérdés

Az a gondom, hogy én egyedül élek albérletben, mert anyám egy elviselhetetlen idióta...és lelkileg kikészített, ezért inkább elköltöztem..., de még mindig az az állandó lakcímem...most akkor csináltassak egy ideiglenes lakcímkáryát?! Illetve a velem egy háztartásban élőkhöz akkor ne írjak semmit? Mivel az főbérlővel élek egy házban, de hát ő nem az eltartóm...ugyebár...!

Illetve hogyan tudom bizonyítani, hogy öneltartó vagyok? Milyen dokumentumok kellenek hozzá?:S Gondolom, az önkormányzattól kell kikérnem valamit...:S Áhh légyszi segítsetek:(


2010. máj. 27. 13:38
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk úgy van hogy kérni kell egy háztartásban élőkről igazolást ha otthonra vagy bejelentve akkor az otthoni anyukád fizetését osztják ketté, ha egyedül laksz akkor bekell jelentkezned az albérletbe hivatalosan is, és kell egy nyilatkozat a szüleidtől hogy nem támogatnak anyagilag és jegyzővel alá kell íratni valamint valami számlakivonat hogy miből élsz végülis nem 0 ft ból
2010. máj. 27. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszönöm!

Jöhetnek még válaszok azért;)

2010. máj. 27. 20:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!