Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Budai Nagy Antal gimnázium...

Budai Nagy Antal gimnázium (Nagykálló) vélemények?

Figyelt kérdés
Nyírbátorból szeretnék átjárni. megérné? kemény suli? 3,7-es átlaggal felvesznek?

#továbbtanulás pedagógia szak
2017. szept. 20. 14:43
1 2
 11/12 anonim válasza:

Tudom késői válasz de azért le írom.

Én is ide járok, át fogok menni egy másik iskolába mert nekem ez az iskola nagyon durván nem jött be.

Az oktatás tényleg kész vicc,a társaság se a legjobb de azért akadnak olyanok akikkel ki lehet jönni.


De minden rossz ellenére a büfès néni és a portás bácsik nagyon aranyosak és kedvesek.

2021. máj. 28. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim válasza:
En nem ajanlom senkinek.Nagyreszben mar tele van nagykepu emberekkel.A tanarok kozott van normalis de hat hagyjuk is.En oda jartam szerencsere egy ev utan sikerult is at iratkoznom.Sokszor az osztalyozas azon mult hogy szeretik-e az adott diakot vagy nem.De tenyleg vannak ott normalis tanarok is csak hat szerencse kell hozza hogy oket kapd.Az ott toltott egy ev alatt en ezt tapasztaltam.
márc. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!