Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újpesti Könyves Kálmán Gimnázi...

Újpesti Könyves Kálmán Gimnázium milyen? Angol tagozatra jár valaki?

Figyelt kérdés
Most fogok felvételizni és ez az egyik jelöltem. Valaki tudna mondani valamit hogy milyen,mi az előnye,hátránya,tapasztalat?
2017. szept. 21. 19:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Nincs is angol tagozata. Természettudományos tagozata van a hatévfolyamos rendszerben.
2017. szept. 23. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
De a honlapon fent van,hogy négyévfolyamos rendszerben van.
2017. szept. 24. 10:25
 3/4 anonim ***** válasza:

A honlapon ez van:

"4 évfolyamos képzés:

A négy évfolyamos képzés keretében két általános tantervű osztályt indítunk."


Aztán tájékoztatás jelleggel ott van, hogy milyen idegen nyelveket tanít az iskola.

2017. szept. 24. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

Szia, én a Könyvesbe járok, most vagyok 9.es. Szerintem nagyon jó iskola, a tanárok szuperek, nagyon sok program van, ami összekovácsolja a közösséget. Mindenképpen ajánlom, hogy gyere hozzánk:)

Kifejezetten "angol tagozat" nincsen, ha angolt tanultál általánosban, akkor azt folytathatod és felvehetsz mellé még egy idegen nyelvet (német, olasz, francia, orosz).

Ha van még kérdésed, nyugodtan írj. :)

2017. nov. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!