Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Középiskolákban szokott lenni...

Középiskolákban szokott lenni általában ingyen wifi amit a diákok használhatnak, vagy többnyire nincs ilyesmi?

Figyelt kérdés
2017. szept. 23. 13:31
 1/6 anonim ***** válasza:
66%
Szerintem már a legtöbb suliban van,miénkben is van ,sőt ahová jártam általános iskolába (kisváros) ott is volt.
2017. szept. 23. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
51%
Nálunk is van külön a diákoknak és a tanároknak is.
2017. szept. 23. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálunk nem volt, még a tanároknak se, sőt, az igazgatónk azt se engedte, hogy szünetekben telefonozzunk, minden szünetben más-más emeleten "járőrözött", és a telefonozó diákoktól elvette a telefont, amit csak a szülőknek adott át. Tavaly végeztem, szóval kétlem, hogy bármit is változott a helyzet:'D Illetve még a tanárainknak se volt ingyen wifi, egyszer kérdeztük az egyik tanárunktól, akivel jóban voltunk, és ő megmondta őszintén, hogy még ők, tanárok se tudják a wifi jelszót, és azt se tudják, ki használhatja a wifit:'D

Lehet, van olyan középiskola, ahol lazábban kezelik a dolgot, de én nem hallottam még olyan suliról (legalábbis a városunkban biztos nincs szerintem, vagy nem hirdetik), ahol biztosítanának a diákoknak ingyen wifit.

2017. szept. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk volt, de szünetekben gyakorlatilag használhatatlan volt a leterheltség miatt, lyukasórákon viszont egész jól tudtam vele netezni.
2017. szept. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A mi giminkben sem volt. Néha még most egyetemen is örülök, ha napi 5 perce tudom használni a wifit, hogy megnézzem az emailjeimet...
2017. szept. 24. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Már nekünk is volt gimiben, pedig 2004-ben végeztem.

Szóval vannak középiskolák, ahol meg van oldva.

2017. szept. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!