Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek egy olyan...

Mi a véleményetek egy olyan ötletről, hogy a BKK összes járatán ingyen de gyors, jól használható wifi lenne, de csak azoknak akik érvényes jeggyel vagy bérlettel rendelkeznek?

Figyelt kérdés

Csökkentené a bliccelést?

Más vélemények is érdekelnek.


2017. aug. 19. 11:54
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Aki bliccel az nem a net miatt csinalja. :D

De egyebkent bunozes megelozese erdekeben jo lenne. Hiszen az a rettenetes mennyisegu adat kod es fiok amit az utasok hasznalnanak, forgatnanak az ingyenes wifin siman lenyomozhato lenne. Megoldodna pl hogy ki hol volt egy gyilkossagkor stb...mondjuk a bunozes masik fele meg none pl a sok adat tolvaj es hekker mind jol kihasznalna, ezt a csabito ingyenes "ezusttalcan kinalt" lehetoseget.

2017. aug. 19. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Nem csökkentené.

Mondjuk ettől függetlenül lehetne net lassan a BKV járatain, mert a FUTÁR GPS adatait amúgy is folyamatosan mobilneten kell küldje, szóval ha kiépülne a 4.5 meg 5G hálózat, ami elbírja a nagyobb adatforgalmat, akkor szimpatikus lépés lenne a cégtől, minimális többletköltsége jelentve.


Gondolom a BKK elég jó szerződést tudna kipréselni a 3+ mobilszolgáltató egyikéből.

2017. aug. 19. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
78%
Felesleges.... néhány év, és itt az 5G, mindenkinek lesz mobilnetje, sőt a nyilvános wifik már most visszaszorulóban vannak a mobilnet miatt.
2017. aug. 19. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
78%
Szerintem remek ötlet!
2017. aug. 19. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem csak még több bliccelő lenne :D
2017. aug. 19. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
direkt felszállnának hogy ne legyen netjük?
2017. aug. 19. 14:33
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Manapság szerintem egyre kevésbé számít a wifi, mert szinte minden csomaghoz jár annyi net, ami útközben bőven elég.
2017. aug. 19. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Inkább használom a mobilnetemet, minthogy nyílt, titkosítatlan WiFi-re csatlakozzak.
2017. aug. 20. 02:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem csökkentené. Amennyi időt az átlagember az adott járművön tölt, azért cserébe nem érné meg a bliccelőknek.
2017. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szia!

Én allergiás vagyok az elektroszmogra. Nem tudnék akkor tömegközlekedéssel utazni, ha az utasok 95%-a netezne és wifi lenne a térben.

Szóval én kiesnék a fogyasztói körből.

2019. aug. 8. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!