Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Milyen tippeket adnátok a...

Milyen tippeket adnátok a római jog 1 vizsgához?

Figyelt kérdés

2017. szept. 23. 17:47
 1/3 anonim ***** válasza:
73%
A vizsgához? Érkezz időben és mondd el, amit megtanultál. Ha ez utóbbi sikeres volt, akkor főszabály szerint át kell, hogy engedjenek.
2017. szept. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
attolfugg melyik egyetemen
2017. szept. 24. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ismétlés a tudás anyja....kis részletenként haladj..rögzítsd értsd is..mindig törekedj az összefüggések megértésére..és ismételj....én anno minden tételt minimum 5-6X felmondtam...vizsga előtti nap pedig az összest egybe reggel 8-tól délután 7-ig pihenőkkel...addig ismételtem amíg szóról-szóra minden latin kifejezéssel nem ment úgy ahogy a tankönyvben le van irva..mondanom sem kell hatékony volt.. 21 napig tanultam mind a római jog 1-et és második félévben a római jog 2 alapvizsgára is 21 napot mindkettő jeles lett! Ergó hatékony a módszer :-) Persze lehet valaki 5 napot tanult rá vagy 1 hetet..de az biztos, hogy szóról-szóra a tankönyvet ilyen emberektől nem hallottam vissza :-) Vizsgán egy tételt volt 1-ből is 2-ből is aztán vagy 1,5 óráig sok-sok kis kérdés össze-vissza...a viszag jó hangulatban telt...annyi szépséghiba volt, hogy magyarul nem jutott eszembe csak latinul a szakkifejezések :-)
2017. nov. 18. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!