Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Miért van, hogy ennyire...

Miért van, hogy ennyire hiányzik a római jog?

Figyelt kérdés
Amióta levizsgáztam egyfolytában ezt nézegetem, lapozgatom és furcsa érzésem van, mintha hiányérzetem lenne. Más is volt már így vele?
2017. jún. 16. 23:19
 1/2 anonim ***** válasza:
57%
Másik tárggyal de éreztem hasonlót. Annyi időm ráment, sokat szenvedtem vele, szinte kihívás volt plusz fel volt osztva I. és II.re szóval egy évig "jelen volt az életemben". Nagyon örültem neki hogy meglett de tényleg hianyzik, mert szerettem a tárgyat, meg a kihívást amit magában rejtett. Ennek ellenére nagyon sokat nyavalyogtam miatta. Annyira megszoktam (heti 3×1,5 óra előadás+gyak plusz tanulás), hogy kissé fura volt miután végeztem vele.
2017. jún. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
51%

majd ha találkozol a pénzügyi joggal, vagy a polgári perrendtartással akkor még jobban fog hiányozni, a laza római jog :-D


én már le államvizsgáztam, úgyhogy nekem nem hiányzik semmi :-P :-D

2017. jún. 16. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!