Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az aki óvónőnek, vagy tanítóna...

Az aki óvónőnek, vagy tanítónak tanul az már nem is tűnik okosnak?

Figyelt kérdés

Mármint itt főleg óvónőkre gondolok. Szóval nektek az jut eszetekbe hogy rosszul tanult és csak ode vettek fel?Vagy ha valaki regota óvónó szeretett volna lenni es jobban tanul kb 345 attol meg azt hiszitek hogy nem volt eleg jo tanulo higy eros egyetemre menjen?

Koszi a valaszt :)



2017. szept. 26. 18:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem meg se fordul ilyen a fejemben.
2017. szept. 26. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az jut eszembe, hogy biztos nagyon szereti a gyerekeket.
2017. szept. 26. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
100%

Szia!

Én 13 éves vagyok.

Én azért szeretnék óvónő lenni mert szeretem a gyerekeket.

Az Anyukám meg azért bisztat mert amikor a szüleim el váltsk akkor én voltam az aki az 1 éves öcsémet pelenkáztam, etedtem, fürdetem stb.

Szoval én ezért leszek óvónő.☺

2017. okt. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Aki óvónőnek/tanítónőnek megy, az minden tudományos területben jártas lesz valamilyen szinten, hiszen a gyerekek folyton kérdeznek és az óvoda sem csupán gyermekmegőrző. Én 415 ponttal (a matek kivételével minden ötös plusz emelt angol) mentem Kecskemétre a tanítóra, csak mert ez volt minden vágyam. Szeretem is és abszolút nem érzem magam butának, mert kétszer annyit gürcölök a szorgalmi időszakban, mint egy mérnök szakos hallgató.

Sajnos amit mondasz, az az általános vélemény, hogy ez büfészak, de mi, akik itt vagyunk, tudjuk, hogy nem az. Ha ezt szeretnéd csinálni, ne ez tántorítson el, hogy mások hogyan fognak megítélni. A pedagógusok munkája az egyik legfontosabb talán, nélkülük nincs se orvos, se mérnök. Ezen kívül persze nagyon nagy a felelősség :).

Másodéves tanító szakos 21/L

2018. máj. 8. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!