Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Újrajelentkezés egyetemre?

Újrajelentkezés egyetemre?

Figyelt kérdés
Ha abbahagytam az egyetemet egy karon, kiiratkoztam, és elmentem dolgozni, akkor az újrajelentkezés másik karra ugyanúgy történik, mint gimnázium utolsó évében, vagy esetleg van valami más feltétel?

2017. szept. 28. 22:22
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha kiiratkoztál, akkor ugyanarra a karra is pontosan ugyanúgy menne. Felvi.hu-n keresztül, mint mindenki másnak.

Annyit tudsz tenni, hogy esetleg ha van átfedés a korábbi tanulmányaiddal, akkor bizonyos kurzusokat elismertethetsz. De ez már jelentkezés utáni tennivaló.

2017. szept. 28. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem volt átfedés a két szak között? Nálunk például 90%-ban ugyanazt tanitják két szakon az elsö évben, igy ha valaki meggondolja magát, átjelentkezhet a másik szakra.
2017. szept. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Két különböző kar (gazdasági-bölcsész), nem lehetett átjelentkezni sajna... Ezért kiiratkoztam, és mondták, hogy újrajelentkezéssel menni fog a dolog.
2017. szept. 28. 23:33
 4/5 A kérdező kommentje:
Az első félévben elvégzett tárgyakat szabadon választottként elfogadják. Ugyanarra az egyetemre megyek (mennék), és ott ezt mondták.
2017. szept. 28. 23:36
 5/5 A kérdező kommentje:
A válaszodat pedig nagyon szépen köszönöm, nagyon sokat segítettél!
2017. szept. 28. 23:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!