Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A Nyíregyházi Zrínyi Ilona...

A Nyíregyházi Zrínyi Ilona Gimnázium Kollégiumja (benti illetve kinti) milyen?

Figyelt kérdés

Hány személyesek a szobák? Milyenek a szekrények?

Zuhanyzó hány van? Hogy működnek ott a dolgok?



2017. szept. 29. 15:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem voltam kolis, viszont a kinti kolit picit ismerem, mert anno itt volt a verébtábor. :) 4-5 ágyas szobák vannak ha jól rémlik, elég nagyok a szekrények, de vannak polcok is, illetve íróasztalok. Minden szobához van zuhanyzó illetve külön wc is. Meg természetesen hűtő. Ahogy én tudom, a "kicsik" a kinti koliban vannak elhelyezve, a bentiben pedig a nagyok, a faktok miatt van ez így. Viszont anno osztálytársnőmék inkább maradtak a kintiben, mert azt mondták, hogy az sokkal modernebb és jobb, a szobák is nagyobbak stb. pedig eléggé kint van, és csak egy busz jár ki oda, nem valami gyakran. Egyébként a zrínyi oldalán vannak képek, bár igaz, nem valami sok. [link]
2017. okt. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
100%

5 évig voltam ott kolis, most kerültem el továbbtanulni Bp-re.. NAGYON JÓK AZOK A KOLIK!!!! MInden más koli valóságos putri, bármelyik után is.

A kinti valóban modernebb (Tiszavasvári úton), 3 évig éltem ott és meg van a maga kis hangulata meg tényleg jól tudod magad érezni, pl szabadidőben lehet filmezni tv szobákban, van hatalmas udvar pályákkal meg a kertvárosi séta feltölt, közel a Spar és 5-3 fős szobák vannak, amik nagyon szépen, kultúráltan vannak berendezve, tágasak a terek, rendben vannak a teakonyhák (pl nincsenek lakat alatt őrizve és tényleg nagyon felszereltek, ezzel itt, ellentétben, ahol laknom kell 28 ezer foritért, míg ott a makulátlanság INGYEN van..), a tanári gárda is rendes és a diákok is összeszokottan léteznek, busznak a H40 jár de az városnéző busz, mert több tíz perc alatt teszi meg a 10-15 perces utat és RETEK SOKAN VANNAK RAJTA!!, a sima 40es az a diákok miatt van, illetve ott a H40L ami 8 perc alatt megteszi az utat kb, plusz ha minden kötél szakad, akkor a Tiszavasvári felé menő járatokra 125 ft ellenében felszállhatsz és utazhatsz, tehát a közlekedés sem bajos.

2 évig a benti koliban laktam (a suli mellett, Széchenyi úton), picit ez zsúfoltabb, de mellette szóljon, hogy csak közelebb hozza egymáshoz az embereket:)) és közel van minden, mert (nem nagy város Ny1, de épp ezért) a város 10 percre van tőled és a busz-, vonatállomás is egy karnyújtásnyi, tovább alhatsz reggelente, a teakonyhák felszereltek, vannak különszobák tanulásra, a szintek végén vannak tükrök :Ddd és átjárhatsz futni-labdázni-aktív kikapcsolódni a Zrínyi udvarára, mert egy köpésre van.

Mindkét kolit csak ajánlani tudom, sok jó program is van, plusz a menza is megéri, ha van gyermekvédelmid és reggeli-ebéd-vacsit kérsz.:)

Remélem tudtam segíteni!

2017. okt. 11. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!