Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » A SOTE-ra az átjelentkezési...

A SOTE-ra az átjelentkezési kérelmet hogy kell kitölteni?

Figyelt kérdés

Elolvastam, amit a neten ír a Semmelweis ( [link] ). Azt nem értem, és nem is írják, hogy van letölthető "Előzetes tanszéki javaslat átvételi kérelemhez" és "Címlista átvételi kérelemhez". Akkor a tanszéki javaslatot minden korábbi intézettel alá kell íratni? Hány nap ezt elintézni? De ha ezt személyesen kell, akkor miért van címlista? Csak, hogy odataláljak vagy kell levelezni is velük?

Hogy zajlik ez?

Elsősorban olyanok írjanak, akik már végigcsinálták ezt! Köszi!

(Még mielőtt valaki belémköt, másodéves vagyok vidéken, mert nem vettek fel a SE-re, de Bp mellett lakom, ezért akarok átmenni.)



2017. szept. 30. 14:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Az átlagról (3,51-es KKI) tudok, köszi.
2017. szept. 30. 14:53
 2/3 A kérdező kommentje:
Azt nem értem, hogy a neten azt írják, hogy "Az átvételi kérelemhez csatolni kell azt a nyomtatványt, melyen a Semmelweis Egyetem illetékes intézményeinek vezetői nyilatkoznak, az eddig teljesített tárgyak befogadhatóságáról, annak az egyetemnek a részletes tanterve alapján, ahonnan átvételét kéri a hallgató." Tehát minden intézetvezetővel alá kell íratni, hogy javasolja? Egyesével minden intézethez bekopogtatok, hogy XY vagyok és tisztelettel kérném a professzor urat/professzor asszonyt, hogy legyen szíves aláírni ezt? Időpontot is kell kérni? Elég sok intézetről beszélünk, mennyi idő volt nektek ezt elintézni? Vagy nem úgy van, ahogy írom? Mert a tanulmányokról szóló hivatalos igazolást a Tanulmányi és Vizsgabizottságnak írt kérvényhez csatolni kell, ahogy az intézetek javaslatát is. De akkor minden intézetvezetőnek meg kell mutatni a később csatolandó igazolást, hogy megvan ez a tárgy és legyen szíves aláírni? Vagy hogyan?
2017. szept. 30. 15:52
 3/3 anonim ***** válasza:
Ahh, kár, hogy nem válaszolta meg senki a kérdéseidet...nekem is hasonlók....
2017. nov. 19. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!