Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Mennyi kreditet kell szereznem?

Mennyi kreditet kell szereznem?

Figyelt kérdés

Idén kezdem meg az orvosi egyetemet, azt tudom, hogy a 12 félév alatt összesen 360 kreditet kell összegyűjtenem.

Arra van valamilyen szabály, hogy félévente min. mennyi kreditet kell szereznem?



2017. szept. 7. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
TVSZ-ben tuti benne van. Nézz körül az egyetem honlapján, vagy keresd fel a TO-t.
2017. szept. 7. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Két félév alatt 36 kredit megszerzése szükséges ahhoz, hogy ne soroljanak át költségtérítésesre.

Továbbá jó ha ezt is tudod: A diploma megszerzéséhez szükséges 360 kreditpont 80%-át kell a kötelező, 15%-át a kötelezően választható kurzusokból megszerezni. A maradék 5% a szabadon választható kurzusok letételével szerezhető meg.

2017. szept. 8. 05:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Azt tudja valaki, hogy ha túllépem a köt.vál.-ra megszabott 45 kreditet, mennyit kell fizetnem? SZTE ÁOK-n egy csomó tárgyból a gyakorlat kötelező, de az előadás köt.vál., pl.orvosi kémiából 6 köt.vál. kreditért vettem fel az előadást. A 10 félév alatt teljesítendő 45 köt.vál.kreditből már vagy 12 elment így, nemcsak nekem, az évfolyamtársaimnak is. Ez kicsit drága lesz majd a vége felé, attól tartok...
2017. szept. 8. 06:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nalatok 45 elektiv kell? Nekunk 5.ev vegeig 34 elektiv es 18fakultativ kell (POTE)

Egyebkent nekem a felevenkenti 30mindig meg van, mar csak a KKI miatt is, most is 33at vettem fel

2017. szept. 12. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!