Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Szerintetek felvesznek ilyen...

Szerintetek felvesznek ilyen átlaggal, a Csokonai Vitéz Mihály Gimnáziumba (Debrecen)?

Figyelt kérdés
Humánra szeretnék menni! 4-es 5-ös átlagom van de félek hogy, nem vennének fel mert, gyakoroltam ilyen felvételi lapokat és nem annyira ment se a magyar se a matek. De jövő héttől járni fogok ilyen felvételi előkészítőre szerintetek az segíteni fog? És ki jár esetleg a Csokonaiba humán tagozatra/szakra, milyen ott a közzösség, és milyen a tanítás? A válaszokat előre is kösönöm! :)

2017. okt. 1. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Én is Csokonaiba akarok menni. Sajnos a tavalyi átlagom nagyon rossz lett, de az ideiből megpróbálom kihozni a legjobbat. A felvételi feladatok mennek nagyjából. Sok sikert, remélem évfolyamtársak leszünk!(egyébként nagyon sok jót-rosszat is,de többségben jót-hallottam az iskoláról már). Én olaszra vagy németre akarok menni.
2017. okt. 1. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Mégis most 4 es vagy 5 ös az átlagod?

Akkor talán segíteni is tudnánk... :/

2017. okt. 6. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nem; igen

nemigen

2017. okt. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Inkább akkor 4-es, bár most évvégén 4,70 lett az átlagom
2017. okt. 7. 23:22
 5/8 anonim ***** válasza:

Nekem a mult evi atlagom 4.2 lett,de ha minden jol megy akkor most 4.6-4.7 lesz,a felevteleli feladatok azok jol mennek szoval azzal a jegyeket ki lehet ,,javitani’’.

Az elokeszitok meg sokat segitenek.

A nyilt nap meg most lesz csutortokon

En a human meg az emelt bioszos szakban gondolkozom

2017. nov. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim válasza:

Halii.Én is a Csokonaiba akarok menni. :) Én most 4.8 vagyok, és én emelt angolra vagy sportra szeretnék menni. A gondom az, hogy én félek a szóbelitől. A központitól már nem annyira.Ahogy közeledik úgy nyugszom lefele.Ez teljesen bizarr. Mások egyre jobban izgulnak én pedig egyre nyugodtabban várom. :D. De remélem sikerülni fog.A matekkal tisztában vagyok, hogy nem lesz valami kedvező, de a magyar annál inkább.Az biztos, hogy fog sikerülni. Remélem, hogy felvesznek téged, engem és azokat akiknek nagyon jó tervei vannak, miután elvégezték a Csokonait. :) Ti hol fogjátok megírni a központit?

Puszi,

Leendő osztálytárs.

2018. jan. 5. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
En a TAG-ban,en a Csokonait-t 3-nak irom be
2018. jan. 5. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

Hogy sikerult a felveteli? Csokonais vagyok,emelt angolos es elsos

Szeretnek segiteni barmiben kerdese van barkinek😊

2018. febr. 17. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!