Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Vélemények a Batsányi János...

Vélemények a Batsányi János Gimnáziumról? (Tapolca)

Figyelt kérdés
Most vagyok 8.-as és gimibe szeretnék menni.Veszprémben lakok kicsivel messzebb és az iskola hírneve meg ilyenek érdekelnek.Milyen tanulók jelentkeznek oda meg hasonlók!? Köszönöm.

2017. okt. 3. 20:50
 1/4 anonim válasza:

Szia!

Én tapolcai vagyok, és jókat mondtak a gimnáziumról! A gimiből jöttek nekünk előadást tartani, és nekem nagyon megtetszett!

Angol, német, olasz nyelv közül választhatsz, járhatsz angol nyelvi előkészítőbe (0. osztály), és tagozatos is lehetsz, még biológiából is! Most tervezik felújítani 2018-ban, nagyon szép lesz! :) Én is oda fogok menni, még sok mindent mondtak, de azt hosszú lenne leírni. Szóval gyere nyugodtan, lehet, hogy jövőre osztálytársak leszünk, hogyha te is ide jössz továbbtanulni!:D


(Ja, és mindenképp nézd meg az iskola honlapját!)

2017. nov. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Ti milyen tanulók vagytok?
2018. jan. 21. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Halihó!Felvettek?Ha igen akkor az emelt Angolra vagy ah Általánosba?😊😊
2018. ápr. 28. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Hali engem felvettek az altalanosra❤️
2018. máj. 30. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!