Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés

Olyan szakgimnáziumot keresek Budapesten, és közelében, ahhol lehetőség van felsőfokú érettségi igénylésére, és van szóbeli elbeszélgetés.


Válaszokat előre is köszönöm.



2017. okt. 10. 15:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Hello, énszerintem mindenhol vannak ezek, amiket írtál. Egyébként a felsőfokú érettségi az úgy zajlik, hogy általában ki van rendelve valahová, ki van választva egy iskola, nem feltétlenül a te sulid, és akkor neked oda kell elmenni. Szóval mindig van egy ügyeletes iskola minden környéken, és csak az csináLja adott környéken, adott évben a felsőfokú vizsgáztatást, szerintem van rá esély, hogy ez minden évben változik, de bárhonnan tudsz rá jelentkezni. Szerintem a felvételinél is mindenhol van írásbeli is, meg szóbeli is.
2017. okt. 11. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

1. Az nem felső fokú, hanem emelt szintű érettségi.


2. Igényelni bármit, bárhol, bármikor lehet - legfeljebb nem kapod meg.


3. Érettségit nem igényelni szokás (pusztán amiatt, hogy valaki igényt tart rá, még nem kap), hanem sikeres érettségi vizsgát kell tenni érte. Érettségi vizsgára bárki jelentkezhet, aki gimnáziumot vagy szakgimnáziumot végzett (vagy abba jár). Hogy középszintű vagy emelt szintű érettségire jelentkezik-e, csak rajta áll, jogában áll bármelyiket választani. Aztán hogy helyileg hol fogják neki megszervezni az érettségit, az már teljesen mellékes kérdés.

2017. okt. 13. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!