Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Felvenni az előadásokat?

Felvenni az előadásokat?

Figyelt kérdés

Első éves egyetemista vagyok, és arra gondoltam,hogy a tekefonom felvenném hangjegyzékre ,az előadásokat,hogy majd jobban sikerüljön az anyag elsajátítása.

Senkinek nem mutatám meg,nem tudna róla senki, csak én használnám itthon tanulás céljából.

Ebben az esetben szabad?

18L



2017. okt. 10. 23:17
 1/6 anonim válasza:
50%
Ebben az esetben lényegtelen, hiszen a kutya sem fog tudni róla.
2017. okt. 10. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
33%
Illegálisnak illegális, de hé... amiről a rendőrség nem tud... :D
2017. okt. 10. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%
wop wop that's the sound of da police
2017. okt. 11. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
84%

Kérdező, nekem is volt órám amit felvettem telefonnal, senki nem tudott róla, és könnyebb volt itthon újra hallgatnom és a saját tempómban kijegyzetelnem, mert órán alig tudtam valamit leírni, annyira hadart a tanár és annyi volt a szakzsargon amit használt. Slusszpoén, hogy egyik alkalommal pont szóba jött valahogy, hogy ha a tudta nélkül valaki felvenné az órát, annak nem örülne, de amíg nem terjeszti és csak saját maga használja fel, addig nem érdekli.

Szóval ezen nem kell paráznod, soha senki nem fogja ezt számonkérni rajtad, amíg csak te tudsz a dologról.

2017. okt. 11. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
60%

Azt már nem említem meg, hogy nyugaton még a noname egyetemen is videofelvételen keresztül közzéteszik az előadások anyagát, jó minőségben érthetően, diákkal együtt.


Itthon, 2017-ben lehet trükközni, meg jogozni, hogy nem járult hozzá a hangfelvétel elkészítéshez, és sunyi módon, táska alá belopva kell valahogyan felvenni, szar minőségben, úgy hogy közben izgulsz, ne bukj le.


Szerintem ebben a korszakban a tudásnak már több értéke kellene legyen, mint egy egyetemi tanár 1,5 órás előadásának privát szinten tartásához...

De ne csodálkozzunk, ez MO. meg is látszik a teljesítményünkön.

2017. okt. 11. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Az egy dolog, hogy a tanárok nem szeretik, ha felvétel készül, mert szoktak nem témába illő dolgokról beszélni egyesek. De, ha ő kiáll egy nyilvános előadást tartani akkor az előadásról készíthetsz felvételt.
2017. okt. 11. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!