Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Egyéb kérdések » Diktafont keresek, ami egész...

Diktafont keresek, ami egész nap bírja, egyetemi előadásokat szeretnék felvenni, ismertek jót?

Figyelt kérdés
Levelezős vagyok, ami azt jelenti, hogy heti egy nap, reggeltől estig bent vagyunk. Nem bírok ilyen tempóban jegyzetelni, ezért diktafonra gondoltam. Stabil, sok évig kitartó, hosszú üzemidejűt keresek, ami nem nagy méretű, jó minőségű. Minden tippet örömmel fogadok!
2016. aug. 5. 22:17
 1/9 anonim ***** válasza:
A diktafonnal óvatosan! Nem mindenki engedi, hogy felvegyék az óráit.
2016. aug. 5. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Úgy tudom, hogy a felvételhez nem kell engedély, csak a közzétételhez. Ha soha senki nem fogja hallani rajtam kívül, akkor ez elvileg nem gond, nem?
2016. aug. 5. 22:36
 3/9 anonim ***** válasza:
Rosszul tudod, a rögzítéshez is kell a felvételen szereplők engedélye!
2016. aug. 6. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Bár jogász mondta, de akkor utána nézek megint.


Az eredeti kérdésnél maradva: ismertek jó diktafont?

2016. aug. 6. 07:22
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a PTE-t ismerem. PTE TVSZ 45. § (6): A foglalkozásokon hang- vagy képfelvétel készítése kizárólag az oktató előzetes engedélyével lehetséges.
2016. aug. 6. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Jah, értem, hogy külön a TVSZ nyilatkozik erről? Ezt nem tudtam. Akkor az adott suliban utána járok. De tegyük fel megengedi az előadó. Akkor milyen készüléket érdemes használni? :)
2016. aug. 6. 09:07
 7/9 anonim ***** válasza:
Diktafont használni csak az oktató kifejezett engedélyével lehet magáncélra is. Ha titokban csinálod abból nagy botrány lehet akkor is, ha nem osztod meg másokkal a felvételt.
2016. aug. 6. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Értem. Köszönöm. A kérdés azonban továbbra sem ez volt.


KONKRÉT MÁRKÁKAT tudtok mondani, amin érdemes elgondolkodni?

2016. aug. 6. 11:24
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem, ha az elektronikus eszközök kategóriában teszed fel a kérdést, több választ releváns kapsz.
2016. aug. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!