Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Teleki Blanka Gimnáziumról...

Teleki Blanka Gimnáziumról vélemény? (Bp)

Figyelt kérdés
Mindenféle információ jól jönne! Körülbelül hány ponttal vesznek fel? Ha pl. írok egy 55 pontos felvételit és az átlagom 4,5, akkor van esélyem? Közösség? Tanárok? Nagyon tetszik ez az iskola, kérlek segítsetek! 14/L

2017. okt. 11. 21:24
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
+ a gólyatábor hol szokott lenni, és milyen? hány napos?:) köszönöm!
2017. okt. 11. 21:30
 2/11 anonim ***** válasza:
Most már biztos jobb, mert elment az előző igazgató.
2017. okt. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Ki volt az előző és miért jobb hogy elment?
2017. okt. 11. 21:36
 4/11 anonim ***** válasza:

Én tavaly 53 pontks felvételivel és 4.7-es átlaggal vettek fel. A közösség szerintem jó, mert egy osztály kb 34 fő (kivéve a nyekes 17) és simán megtalálod azt a csoportot ahol jól érzed magad. Nyekvi órákon pedig vegyül az évfolyam. Hát a tanárok vannak rosszak és nagyon jók.

A gólyatábor 3 napos és Soltvadkerten szokott lenni.


Esetleg tudom ajánlani, hogy nézd az iskola facebook oldalát vagy a hivatalos honlapot. Meg persze ne hagyd ki a nyíltnapokat se.


Remélem tudtam segíteni, ha bátmi kérdésed lenne, akkor írj.

2017. okt. 12. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Én 60 ponttal es 4,3-as atlaggal kerultem be. Szeretek ide jarni, mert liberalis suli. Az osztályközösségek általánosságban jók.
2017. okt. 12. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Ja liberális szellemisègű,akkor nagyon gáz lehet.
2017. okt. 12. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Liberális,azaz csőcselékek gyűjtőhelye.
2017. okt. 13. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Pukli István szerencsére már nem igazgató ott.Azóta biztos stabilabb a suli.Pukli miatt szétszaladtak a legjobb tanárok.
2017. okt. 13. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nem szeretnék ellenségesnek tűnni, de nem értem, hogy egy olyan ember miatt, mint például Pukli István. Miért kell Az egész gimnáziumot lealacsonyítani.

Igen idejárok, és igen szeretem.

Biztos vagyok benne, hogy a te iskolád is hagy némi kivetni valót.

2017. okt. 15. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Én már nem egyetemista vagyok.Ismerősöm gyereke járt oda akkoriban.A politikával foglalkozott az igazgató,nem a tanîtással.A gyerekek,szülők is megszenvedték,hogy sok jó tanár elment.De én is azt gondolom,hogy azóta biztos jobb lett a gimi,mivel már más az igazgató.
2017. okt. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!