Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Debreceni Egyetem Gyógyped. -...

Debreceni Egyetem Gyógyped. - akik felvételiztetek tudnátok írni milyen volt az alkalmassági vizsga?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Én most szeretném majd beadni a jelentkezésemet és érdekelne, hogy milyen volt az alkalmassági vizsga. Főként a tesi része érdekel, mert elképzelhető, hogy várandós leszek már akkor, de ha még nem is, akkor is hadilábon állok kicsit a dologgal, mert az első babám is császárral lett meg és azóta nem igazán végeztem nagyon megerőltető mozgásokat - főleg ami a hasi tájékot illeti. Szóval érdekelne, hogy fejen állást, szekrény ugrást stb. kellet-e csinálni?


Gondolom ének-zene volt, és valamilyen olvasási vagy beszédértési része is a dolognak.


Nagyon megköszönném, ha valaki tudna mesélni erről, hogy hogyan zajlott.



2017. okt. 14. 13:18
 1/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Alkalmassági vizsga csak 2. félév végén lesz, ami azt jelenti, hogy még nekünk(akik most kezdték szeptemberben) sem volt... Annyit azonban tudok, hogy lesz egy beszédalkalmassági része, valamint egy nyelvtanteszt.

Szóval fejenállás biztos nem lesz!😄(ez nem tanítóképző..bár még ott sem kell ilyesmit csinálni..)

2017. okt. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Szóval most egyáltalán nem volt alkalmassági vizsgátok felvételinél?

A tesitől azért tartottam, mert úgy tudom óvodapeden például kellett ilyeneket csinálni, hogy szekrényugrás, meg zsugor fejenállás...Mivel a gyógyped is pedagógusképzés azt gondoltam valamilyen szintű testnevelés felmérést fognak csinálni. Meg hogy úgy egyáltalán lesz alkalmassági vizsga... Amit te írsz, azt tudtam, hogy van, de arról nekem az volt az infóm, hogy a szakirány választás miatt van akkor alkalmassági (pl. aki logopédiát választja annak külön alkalmassági, hogy nincs-e többek között beszédhibája stb.) Nem gondoltam, hogy felvételinél nem fognak tartani.

2017. okt. 16. 13:43
 3/3 A kérdező kommentje:
Időközben már sikerült utána néznem és megtaláltam a kellő infókat ;) Köszi szépen neked is! :)
2017. okt. 16. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!