Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Kinek van máris idegösszeroppa...

Kinek van máris idegösszeroppanása?

Figyelt kérdés

Szeptember óta egyetemre járok,egy elég kemény szakra+gyakornok vagyok.

Abból állnak a hétköznapjaim,hogy reggel elindulok az egyetemre,délutánig ,aztán rohanok dolgozni. Vagy: reggeltől este 8-9ig egyetem,éjjel tanulás,sokszor alvás nélkül,mert hetente zh-k,amikre éjszaka van időm tanulni. Másnap alvás nélkül irány újra.

Hétvégén pedig angolt tanítok itthon,szinte egész nap.

Naponta többször sírok, hatalmas karikák vannak a szemem alatt,amit már a legdrágább korrektor sem képes elfedni.

Szociális életem olyan,hogy a barátnőimmel hetek óta toljuk,hogy leüljünk meginni egy nyomorült piát. A szerelmi életemről már inkább nem ismondok semmit.

Szüleim szerint megéri,apám büszke rám. De nekem megéri?:/

Ki van hasonló szitubam?

21N



2017. okt. 12. 19:03
 1/3 anonim ***** válasza:
80%
Ez így nem jó. Ha annyira megterhelő az egyetem, ne dolgozz mellette, vagy legalábbis csak minimálisan. Ha a szüleid büszkék, ezt fejezzék ki azzal, hogy a diplomáig még eltartanak, ahogy eddig.
2017. okt. 12. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Felnőtt ember vagy. Ne az érdekeljen, hogy másokkal mi van, hanem magadtól kérdezd meg, hogy "De nekem megéri?:/"!


Nekem fontosabb lenne az ép elmém meg az egészségem megtartása, mint pl. az, hogy hétvégén is tanítsak. Ez az első, amin változtatnék. Aztán látnám, hogy kell-e még máson is, vagy a hétvégék elegek a regenerálódásra.

2017. okt. 12. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is vagy a tanítást add le, vagy keress más módot ahhoz, hogy meg tudj élni. Ezt így max. még egy pár hónapig fogod bírni, előbb-utóbb össze fogsz roskadni ennyi teendő alatt, vagy a tanulás rovására fog menni. Nem éri meg az egyetem, ha a végére tönkremész testileg-lelkileg.
2017. okt. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!