Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Hatvani/aszódi középsulik...

Hatvani/aszódi középsulik közül melyiket ajánlanátok? 14f

Figyelt kérdés

Stabil 4-es tanuló vagyok. Érdekel az infó, inkább szakközepes osztályban tanulnám. A hatvani szikszi megtetszett, de sok olyat hallottam róla, hogy durvább az oktatási rendszere, több mindent megtanultatnak veled, mint amit kéne. Ezek mennyire igazak?

Esetleg gondolkoztam a Bajzában, de a szikszi közelebb van hozzám sokkal, és állítólag nem nagy szám az a suli, ha csak nem biosz-kémiás vagy. Ismerősöm mondta, hogy tele van idegbeteg tanárokkal, és imádkozzak, hogy ne őket kapjam, esetleg közülük valamelyiket.

Aszódi PSG-ről is gondolkozom, de borzalmasan sok rosszat mondanak róla.

Mit tegyek?


2017. okt. 14. 16:01
 1/1 anonim ***** válasza:
84%

Szia! En pont Szechenyis vagyok, de vannak ismeroseim a Bajzabol es PSG-bol egyarant:)

Hat, az infot azt nagyon jol gondold meg. Nagyon sokan azon a tagozaton kilencedikben megbuktak (4), es nem matek, meg ilyesmikbol, hanem PROGRAMOZAS. Szoval ha nem fog menni, akkor te is kihullasz az elso evedben. Az oktatasra sajnos igaz, hogy tobbet kovetelnek, mint egy atlag szakgimnaziumban/gimnaziumban. Velunk enekbol, muveszetbol folyton dogat iratnak az elmeletbol, Bajzaban meg kb egesz oran zenet hallgatnak, rajzolgatnak. A nyelveket szerintem jol tanitjak, mindegyik tanar viszonylag rendes ezeknel, de azert a Bajzaban ugy vannak elosztva csoportokba, hogy ki akar es ki nem akar erettsegizni az adott nyelvbol... a legutobbiaknak egy nemet oraja pl olyan, mint egy lyukasora. Neha irnak szodogat, hogy legyen jegyuk.

Idegbeteg tanarokrol meg annyit, hogy azt szinte minden suliban kifoghatsz... Sziksziben is van, nem akarok nev szerint emliteni senkit😀

Ja, es evrol evre romlik az evfolyamoknak az “agyi kapacitasa”

Psg-t meg tenyleg keruld el. Nagyon troger iskola, tele legalja emberekkel. Ha nem bulizol minden hetvegen, akkor ki leszel kozositve.

Osszesitve: szerintem valaszd a Bajzat vagy a Szechenyit. Ha akarsz tanulni programozast, halozatot akkor SZIKSZI. Ha csak siman emelt oraszamban szeretned tanulni az infot, akkor BJG

2017. okt. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!