Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Melyik gimnáziumot ajánlanátok...

Melyik gimnáziumot ajánlanátok Budapesten?

Figyelt kérdés

Úgy néz ki, hogy ősszel Budapestre költözünk a családommal és szeretnék egy megfelelő gimnáziumot találni a képességeimhez mérten. Szóval ebben szeretnék segítséget kérni, hogy szerintetek melyik gimnáziumban állnám meg a helyemet.

Most leszek 11.-es.(5 éves angol nyelvi előkészítő osztályba járok most nyíregyházán, mellette második idegen nyelvem a spanyol) Már letettem egy német és egy angol középfokú nyelvvizsgát. Angolból a felsőfokra szeretnék törekedni és a spanyolt sem szeretném veszni hagyni. A tanulmányi átlagom 10.-ben 4,5 volt, 9.-ben 4,8.

Köszönök minden segítséget!:)



2017. aug. 16. 02:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Budapesten hol?

Mert azért elég nagy.

Kispesten a Karolyiban jó a spanyol pl

2017. aug. 16. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Igen tudom hogy nagy😄 De egyenlőre mimden érdekel. Mert még nem tudom ponrosan melyik kerületbe költözünk. De eddig leginkabb a XIII és XI. Kerületet néztük.
2017. aug. 16. 10:22
 3/6 anonim ***** válasza:

Igen, hasznos lenne tudni, hogy hol fogtok lakni, hogy ne kelljen sokat utazgatnod.


Ha nem tudod még, akkor nézegess szerintem belvárosi sulikat, mert azokat bárhonnan könnyen meg tudod közelíteni. Madách, Kölcsey, Szinyei, ilyenek.

2017. aug. 16. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ja, látom, közben írtál. XI. Kerületben a József Attilát mondanám.
2017. aug. 16. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Végül melyik kerületbe mentek?
2017. szept. 16. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ady Gimi-
2017. szept. 16. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!