Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » ELTE anglisztika levelező...

ELTE anglisztika levelező létezik?

Figyelt kérdés
Jövőre anglisztikát szeretnék tanulni, viszont felnőtt vagyok és dolgoznom kell nem túl rugalmasan heti 40-45 órában, ezért levelező szakon szeretném elvégezni. Az ELTE az első számú, ahová szívesen mennék, de szívesen venném, ha tudnátok olyan más egyetemeket (Bp-en), ahol van levelező anglisztika és színvonalas. Köszönöm :)

2017. okt. 15. 10:58
 1/9 anonim ***** válasza:
15%
Nyelvi képzések SEHOL nincsenek levelező szakon
2017. okt. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
hát, köszönöm...
2017. okt. 15. 13:40
 3/9 A kérdező kommentje:
És körülbelül mennyit kell bejárni? Hogy működik? Nyilván tanulni rengeteget kell. Nem szeretném feladni, hogy nyelveket tanuljak és ezzel foglalkozzak..
2017. okt. 15. 13:49
 4/9 anonim ***** válasza:
56%
az előadásokra nem kötelező bejárni de nem érdemes kihsgyni sem mivel szaktársaktól nehéz összekunyerálni a dolgokat ( én is nyelvszakos voltam onnan tudom.) ha jól hozod össze a napjaid, a pénteked szabad, de akkor 2 napod tuti húzós a suliban. pluszba mellette a minorválasztás ha nem specializálót veszed fel.
2017. okt. 15. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
64%
1#: Ezt a fantasztikus megállapításodat mégis honnan vetted? Ugyanis igenis vannak. PPKE, ELTE, EKE. Kapásból ezek jöttek. De ez csak a töredéke azoknak az intézményeknek, ahol vannak.
2017. okt. 15. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
0%
utolso nezd mar meg jobban az elten:) Oda jártam romanisztikára tényleg nincs nyelvszakból levelező. Nekem 3 ismerősöm van pázmányról mindenki más szakon, van egy anglisztikás is, de megmondta hoy a képzés 0.:) pedig azért a Pázmány nem egy Metropolitan vagy valami, hanem nagynevű intézmény, mégis a nyelvezakok a béka segge alatt vannak szépen kifejezve magamat :) Nem tudom levelezőn hogy szeretnének nyevet tanítani de ahhoz csak gratulálni tudok:D nappalin így is szórótárgy volt az angolszász politikai kultúra, bele se gondolok levelezőn.
2017. okt. 16. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
A kerdesem azert tettem fel, hogy megoldast talaljak, szoval koszonom mindenkinek, aki tanacsot, otletet adott. 😊 Ha valaki tud olyan intezmenyrol, ahol szinvonalas oktatastbkapok levelezon is, ne tartsa magaban. PTE-rol tud valaki valamit? Koszi :)
2017. okt. 19. 01:35
 8/9 anonim ***** válasza:

Szia

Én is szinte ugyanebben a cipőben járok mint Te. Munka mellett jelentkezem, és majd így próbálom össze egyeztetni a tanulással a konzultációkat és a tanulást. Az eltén valóban nincsen levelező anglisztika szak, de sok fősuli indít, igaz többnyire önköltséges formában. Van még bő egy hónapunk dönteni :)

Te merre szeretnél?

2018. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

.... Mármint konzultációkat és a vizsgákat.

:D

2018. jan. 5. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!