Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Magyar iskolák » Az érettségit, felvételit...

Az érettségit, felvételit külföldről is el lehet intézni?

Figyelt kérdés
Februárban szeretnék jelentkezni egyetemre, azonban az eddigi terveim szerint külföldön lettem volna néhány hónapot és erről nem szívesen mondanék le. Haza tudok jönni, nyilván érettségizni (szintemelő) is haza kell majd jönnöm (a szóbelin elviekben már itthon is leszek), de azért nem lenne jó, ha mindenért haza kellene rohangálnom mert az plusz idő és pénz. Tavasszal érettségiztem, februárban is jelentkeztem már egyetemre, úgyhogy az eddigi dokumentumok is megvannak a gépemen, a jelentkezést el tudnám intézni. Ugyanakkor azt nem tudom, hogy például az érettségire való jelentkezés hogyan működik, személyesen be kell mennem stb.?
2017. okt. 18. 14:14
 1/1 anonim ***** válasza:
Okmányirodában kell jelentkezned érettségire február közepéig kb., meg természetesen fizetned is kell azért, hogy érettségizni mehess. Arról viszont nem tudok, hogy ezt is el lehetne intézni online.. :\
2017. okt. 19. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!